Płyta gazowa Solgaz – oszczędność, innowacja i stylowy design

14 kwi , 2017 Dom i wnętrze

W polskich domach kuchenka to wciąż podstawowy sprzęt AGD do przygotowywania żywności. Wbrew pozorom wybór i zakup idealnej kuchenki nie jest taki prosty. Kuchenka ma nam służyć przez długie lata i pomagać przy gotowaniu pysznych posiłków dla całej rodziny. W obecnym świecie liczy się szybkie przygotowywanie potraw, dobrze więc, jeśli obsługa kuchenki nie jest zbyt skomplikowana. Nie bez znaczenia jest też jej wygląd, który w dzisiejszej modernistycznej kuchni odgrywa dużą rolę.
Na rynku zaobserwować można coraz większą popularność kuchenek z płytami ceramicznymi, także płytami gazowymi, w których nie używa się otwartego płomienia – gaz jest pod szkłem. Płyta gazowa Solgaz wydaje się być najbardziej wśród nich innowacyjna, a przy tym nie zrujnuje nam portfela. Dlaczego? Jako jedna z niewielu dostępnych kuchenek łączy w sobie stylowy i nowoczesny design płyt ceramicznych z oszczędnością kuchenek gazowych.
Jeżeli zdecydowałeś się już na kuchenkę z płytą ceramiczną, ale wciąż wahasz się nad wyborem odpowiedniej płyty – między tą indukcyjną, elektryczną, a gazową, warto zwrócić uwagę na . Wielu z nich ceni sobie jej bezpieczeństwo, w pierwszej kolejności wymieniany jest oczywiście brak otwartego ognia, ale także dodatkowe zabezpieczenie przed wyciekaniem gazu. Ponadto, rodziny z dziećmi chwalą płyty gazowe SolGaz za blokadę przed przypadkowym włączeniem.
Ogromnym plusem, w przypadku płyty gazowej SolGaz jest również brak specyficznego zapachu gazu przy gotowaniu. Kuchenki z otwartym płomieniem gazowym powodują, że na meblach, ścianach i okapie osadza się tłusta maź, czego nie uświadczymy przy płycie gazowej.
Osoby, które są posiadaczami płyty gazowej SolGaz już od dłuższego czasu uważają, że jest ona dużo lepszym rozwiązaniem niż płyta indukcyjna, na pierwsze miejsce wysuwając jej znacznie większą trwałość oraz niższą cenę – wyróżniając tu zarówno niższy koszt zużycia gazu w porównaniu z prądem oraz niższy koszt zakupu urządzenia.
Gospodynie domowe cenią także łatwość usuwania wszelkiego rodzaju zabrudzeń z płyty gazowej SolGaz i utrzymania jej w czystości.
Płyta gazowa SolGaz dba także o czas jej użytkowników, oszczędzając im ciągłego spoglądania na zegarek – każda z płyt wyposażona jest w specjalny timer, dzięki któremu możemy ustawić dokładny czas gotowania danej potrawy.
Mówiąc o płycie gazowej SolGaz trudno nie wspomnieć o tym, że jest to pomysł i produkt polski. Warto więc wspierać rodzime technologie, aby w przyszłości służyły nam jeszcze lepiej.


Comments are closed.