Impreza firmowa

15 lut , 2017 Kulinaria

Podobno nie samą pracą człowiek żyje. I coraz częściej w myśl tej złotej zasady postępuje nawet najbardziej nieprzyjemny szef i od święta organizuje dla swoich podopiecznych firmową imprezę. Warto więc odpowiednio wcześnie pomyśleć o tym, gdzie chcemy ją zorganizować i jaki motyw przewodni dla niej wybrać.

Często pomysły bywają bardzo ekstremalne i nietypowe. Jednak najbardziej popularne są imprezy w lokalach gastronomicznych lub na terenie firmy przy obsłudze cateringowej. Atrakcyjne oferty proponują lubelskie restauracje (np. Restauracja Magia), gdzie ceny są bardzo konkurencyjne w stosunku do innych miejsc, a jakość jest bardzo wysoka.

A zorganizowanie imprezy integracyjnej dla pracowników firmy są doskonałą okazją do wspólnego spędzania czasu poza biurem oraz integracji. Owa integracja ma bardzo korzystny wpływ na relacje na linii równoległej, czyli między pracownikami lub w linii pionowej ze swoim szefem lub superwizorem. Takie imprezy stwarzają możliwość do bliższego poznania się w innych niż biurowych okolicznościach.

Dlatego warto zapewnić swoim podopiecznym dodatkową rozrywkę oraz motywację do dalszej pracy. Jest to dobra droga, aby nasi pracownicy byli bardziej wydajni i cechowali się zdrową konkurencją. W związku z tym właściciele firm oraz instytucji coraz częściej organizują specjalne spotkania integracyjne w różnych miejscach takich jak restauracje czy imprezy plenerowe. Niektórzy wolą organizować takie spotkania w swoich siedzibach i korzystać z usług cateringowych, które proponuje np. Catering Lublin.


Dodaj komentarz