Idealne naświetlenie Twojego mieszkania

24 wrz , 2017 Budownictwo

W dzisiejszych czasach zaawansowanego budownictwa bloków mieszkalnych coraz trudniej napotkać jest typową „wielką płytę” rodem z lat słusznie minionych. Jakość materiałów oraz samych stawianych budowli, formalnie rzecz ujmując, podnosi się niemalże z roku na rok, nie uznając w zasadzie żadnych przestojów w tej drodze. Świadczyć o tym może także i kwestia czysto ilościowa – nowoczesnych blokowisk powstaje coraz więcej niemalże pod każdą szerokością geograficzną. Z tym jednak wiąże się bagatelizowana przez wielu pułapka, która z czasem potrafi uprzykrzać życie niemal wszystkim mieszkańcom tego typu osiedli.

Jest nią niewątpliwie kwestia położenia typu „blok w blok”, wpływającego nie tylko na powiększający się dyskomfort mieszkalny (trudno rozwinąć skrzydła we własnym lokum, gdy zza okna przez bliskość może podejrzeć Cię sąsiad), ale i na nasłonecznienie tego rodzaju osiedli. Kiedy jeden budynek ogranicza dostęp do słońca drugiemu, ulokowanemu bliżej, trzeba korzystać nawet z najdrobniejszych chwil, w których pojawiają się delikatne promienie słońca. To istotne nie tylko w kontekście osób poruszających się na zewnątrz, lecz i wszystkich zgromadzonych wewnątrz mieszkań. Nikt nie chce żyć w ciemnościach z niewielkim dostępem do słońca. To problematyczne choćby ze względów ludzkiego komfortu, ale także i zdrowotnych.

W takich sytuacjach należy zrobić wszystko, by zmaksymalizować efekt, wynoszony z niewielkiej obecności promieni słońca. W wypadku naszego województwa naprzeciw wychodzi firma Sampre Bydgoszcz, regionalny dystrybutor okien firmy Oknoplast Kraków. Regionalni przedstawiciele koncernu dysponują okiennicami o zwiększonej przepuszczalności promieni słonecznych, idealnej zwłaszcza na długie, jesienne oraz zimowe wieczory z zachodzącym słońcem z wolna zanikającym między blokami. Jego drobne promyki z pewnością zostaną wykorzystane do naświetlenia Twojego mieszkania w sposób zadowalający mimo niesprzyjających warunków.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą okien wprost z Oknoplastu. Wystarczy skorzystać jedynie z usług oficjalnego przedstawiciela firmy w Bydgoszczy.


Comments are closed.